Apšvietimas yra vienas esminių faktorių, lemiančių, kaip gerai atrodys jūsų nuotraukos ir vaizdo įrašai. Teisingai parinktas apšvietimas ne tik, leidžia užfiksuoti puikų vaizdą pabrėžia objektus, bet ir kuria atmosferą, sukuria nuotaiką ir suteikia jūsų turiniui profesionalią ir prekinį ženklą atspindinčią išvaizdą.

Foto apšvietimas. foto: Cvéti Zabiela, ir Martynas Kundrotas

Ką mes galime Jums pasiūlyti?

  • Foto ir Video apšvietimo paslaugas: nuo fotosesijų iki reklaminių vaizdo įrašų – mes turime įrangą ir žinias, kad sumontavę apšvietimą, užtikrintume, jog kiekvienas jūsų kadras atitiktų nuotaiką, jūsų įmonės spalvų gamą.
  • Konsultacijas apšvietimo klausimais: turime pakankamai patirties savo komandoje ir pažįstamų apšvieitimo ekspertų, kad galėtume patarti beveik bet kokiu filmavimui ar fotografavimui skirto apšvieitmo klausimu.
  • Profesionalią techniką. Esame išbandę įvairios apšvieitimo bei šviesos srauto nukreipimo įrangos. Todėl naudojame specializuotas Godox lempas, LED žibintus, o esant poreikiui nuomuojames papildomos technikos.
  • Individualų požiūrį: mes suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus. Todėl mes dirbame su jumis, kad suprastume jūsų poreikius ir sukurtume apšvietimo planą, atitinkantį jūsų tikslus ir lūkesčius.
  • Kūrybines dėjas: mūsų kūrybiška komanda, įkvėpimo semiasi iš patirties, kurios turi dirbdami su įvairiais projektais, kad jūsų vaizdinė medžiaga išsiskirtų iš minios.
  • Patikimumą ir efektyvumą: mūms rūpi mūsų klientų sėkmė ir mūsų reputacija, todėl įsipareigojame pristatyti aukštos kokybės paslaugas laiku ir už sąžininga kaina.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mūsų profesionalūs apšvietimo specialistai pasiruošę padėti jums įgyvendinti jūsų ar kartu su mumis sugeneruotą viziją. Mes stengiamės sukurti ne tik vaizdus, bet ir emocijas, kurios išlieka žiūrovų atmintyje.

Jeigu jūs ieškote patikimos ir talentingos komandos, kuri padėtų jūsų projektams švytėti, kreipkitės į mus. Mes dirbame, kad jūsų vizija būtų įgyvendinta aukščiausiu lygiu.

Kontaktai:

  • El. paštas: sergej@liveaction.lt
  • Telefonas: +370 602 20625

Daugiau apie kitas LiveAction.lt paslaugas.